Odkryj piekno obrazow na plotnie

Dzika przyroda – nowoczesne obrazy drukowane na płótnie

obraz jeleń na rykowisku
Jeleń na rykowisku

Dekorując salon, czy sypialnię można z łatwością dodać wnętrzu oryginalnego charakteru, poprzez powieszenie dobrego jakościowo obrazu drukowanego na płótnie. Takie efektowne wielkoformatowe obrazy ukazujące dziką naturę w pełnej okazałości, będą pięknym dopełnieniem stylowej aranżacji wnętrz.

Obraz drukowany na płótnie – charakterystyka

Dzięki technice drukowania na płótnie można przy pomocy specjalnej drukarki nanieść na materiał dowolną grafikę. Wyspecjalizowane firmy posiadają w swoich bazach setki, a nawet tysiące unikatowych grafik, które można szybko i wygodnie zamówić w niemal każdym formacie. Co zatem charakteryzuje obrazy drukowane na płótnie?

Przede wszystkim tego typu obrazy wyglądają atrakcyjnie dzięki zastosowaniu matowej lub błyszczącej powierzchni. Charakteryzują je żywe i wyraziste kolory, które świetnie wyglądają zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Poza tym w wyniku zastosowania wysokiej jakości materiałów obrazy drukowane na płótnie są trwałe i nie ulegają wyblaknięciu. Dodatkowo tego typu obrazy można swobodnie czyścić z kurzu, ponieważ są odporne na działanie wilgoci. Ponadto obrazy drukowane na płótnie są lekkie, dzięki czemu można je łatwo oraz bezpiecznie przymocować do każdej ściany.

Obrazy drukowane na płótnie – dzika przyroda


Obecnie najpopularniejszym motywem obrazów drukowanych na płótnie jest dzika przyroda, a w tym w szczególności jelenie. Ponieważ obraz jelenie na rykowisku, np. https://bajkoweobrazy.pl/obrazy/jelen dzięki swoim żywym kolorom wygląda niezwykle efektownie i stylowo. Ciekawym wyborem będzie także obraz nowoczesny jeleń, który doda wnętrzu współczesnego i unikalnego charakteru. Takie nowatorskie obrazy drukowane na płótnie wyjątkowo dobrze sprawdzą się we wnętrzach w stylu skandynawskim lub loftowym. Wybierając idealny obraz drukowany na płótnie można też postawić na efektowny krajobraz ukazujący na przykład rwący strumyk, jezioro, czy wodospad. Niezależnie od wybranej grafiki, warto rozważyć zakup obrazu drukowanego na płótnie, ponieważ jest to niedroga i dobra jakościowo alternatywa dla tradycyjnych obrazów.