Odkryj piekno obrazow na plotnie

Różnice między obrazem na płótnie a tradycyjnym – czy istnieją?

Odpowiedź jest bardzo prosta – oczywiście, że tak. Przede wszystkim obrazy wykonywane dzisiejszymi technikami są bezpieczne zarówno dla ludzi, zwierząt, jak i środowiska, ponieważ wykorzystywane przy ich tworzenia materiały są nietoksycznymi pigmentami. Bez obaw więc możemy je wieszać w zasadzie w każdym miejscu w domu. Obecnie stosowane materiały są też znacznie odporniejsze choćby na nasłonecznienie czy niesprzyjające warunki atmosferyczne. Tradycyjny obraz olejny na płótnie musi mieć ściśle określone warunki przechowania, aby był zawsze piękny.

Obrazy na płótnie – hit czy kit?

Podpowiadamy od razu, że hit. Przede wszystkim dlatego, że możliwości wyboru odpowiedniego, dopasowanego do naszych potrzeb, oczekiwań oraz do wyposażenia wnętrza motywy przechodzą nasze najśmielsze oczekiwania. Zwykle wybór kilku różnych egzemplarzy przysparza nam niemałego problemu, cóż więc można powiedzieć, jeśli lista możliwych eksponatów wydłuża się nawet do milionów. Wiele z nich znajdziesz na https://bajkoweobrazy.pl/.

A gdyby tak…

Zapewne wielu z was zastanawia się, czy obraz na płótnie może być dobrym prezentem urodzinowym? Oczywiście, że tak, pod warunkiem, że znamy gusta osoby, którą chcemy obdarować naszym prezentem. Jeżeli trafimy w gust jubilata, to istnieje ogromna szansa, że będzie to dla tej osoby najlepszy prezent życia. Tematyka jest bardzo różna – wystarczy zobaczyć przykładowy obraz: https://bajkoweobrazy.pl/obrazy/kwiaty/spring-and-easter-background-with-tulips-in-sunny-meadow-78749435

    • Michalina, 6 grudnia, 2016, 6:42 pm

    Zawsze bardzo chciałam dostać taki prezent, ale go nie doczekałam.

    • Tomek, 9 grudnia, 2016, 5:35 pm

    Miałem kiedyś taki tradycyjny obraz, ale oddałem go z powrotem swojej babci, u niej mu lepiej.

Dodaj komentarz